Jsme rodinná firma pracující v oboru již 17let, která se zabývá otvorovými výplněmi a příslušenstvím, jejich dodávkou a montáží již 17 let.

Jsme rodinná firma bez cizího kapitálu se zdaněním v České Republice.

U svých zákazníků provádíme kompletní dodávky oken, rolet, žaluzií, AL pergol, markýz, garážových vrat a interiérových dveří, sítí proti hmyzu atd. Výhodou takto komplexní služby je předem stanovená pevná cena, ve výsledku vychází vždy lépe než postupné zadávání zakázek několika firmám a hlavně je vše vzájemně nachystáno tak, aby nevznikl problém, že něco nelze… ( protože je málo místa na rámu pro roletu, protože pod roletu nejde posuvná síť atd.).

Vybrali jsme pro Vás ověřené, kvalitní produkty českých výrobců a povýšily jsme je spolehlivě kvalitní montáží. Protože bez kvalitní montáže není žádný výrobek kvalitní a naopak. Nepatříme mezi firmy s cizím kapitálem, nemáme firemní úvěry, nemáme sídlo máme v daňových rájích 😊

Zakládáme si na dobře odvedené práci, osobním přístupu, kvalitních výrobcích a použitých komponentech.

Zakázky řešíme individuálně s osobním přístupem a zaměřením na detaily. Jako bychom je prováděli pro sebe a jak se říká na svém.

REFERENCE

2019

Rekonstrukce - Znojmo

včetně zednických prací a zapravení + dodání vertikální žaluzie

2019

Novostavba - Novosedly

dodávka ID-provedení 3D laminát

2019

Rekonstrukce - Rakousko

Rekonstrukce Rakousko. Profil plast VEKA Softline 82MD + 3-sklo U0,5. Včetně dodávky venkovních žaluzií Z90, ovládání klikou

KONTAKT

Okna Jirků

Drnholec, U Sýpky 618/4, 69183
+420732212218
info@dvere-okna-servis.cz
IČO: 73825280

POPTÁVKA